Paradontoza to choroba przyzębia, z którą boryka się nawet 7 na 10 Polaków. Nieleczona może prowadzić nawet do utraty zębów, a sekret jej zwalczania opiera się zwłaszcza na działaniach profilaktycznych.

Osobom narażonym na zachorowanie wychodzi z pomocą firma Periodent Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy. W akcji profilaktycznej na stronie internetowej www.stopparadontozie.pl grono stomatologów wyjaśnia, jak ustrzec się przed paradontozą, jak dbać o zęby i na jakie symptomy szczególnie być wyczulonym.

Na stronie można znaleźć porady stomatologów i poznać odpowiedzi na często zadawane pytania. Periodent przejrzyście przedstawia czynniki ryzyka wiążące się z możliwością zachorowania i uczy, jak ustrzec się przed tym problemem. Na www.stopparadontozie.pl można wykonać badanie w postaci ankiety, aby dowiedzieć się więcej na temat zagrożeń i indywidualnego ryzyka zachorowania. Dla osób wypełniających test przewidziano prezenty w postaci bezpłatnej konsultacji w gabinecie, wraz z bezpłatną kontrolą RTG.

Zdrowy uśmiech to nasza wizytówka. Dbając o to, aby zęby były zdrowe i ładne, firma Periodent dokłada wszelkich starań, aby procent zachorowań na paradontozę i inne choroby przyzębia wśród Polaków stale się zmniejszał. Klinika znajdująca się na warszawskich Bielanach proponuje szeroki zakres usług stomatologicznych i gwarantuje profesjonalne podejście do diagnostyki i leczenia.