Strona internetowa Honda.jkk.com.pl to witryna, która oferuje o wiele więcej niż tylko zwykłą możliwość obejrzenia i ewentualnego kupna nowiutkiego samochodu. Rola istnienia strony jest bardziej głębsza i w znacznym stopniu ciekawsza. W związku z tym oprócz zaprezentowania nowości w salonach Hondy internauci mogą ponadto sprawdzić pozostałe, równie ciekawe oferty tej marki. Znajdziemy tu także w dogodnej cenie samochody używane nie tylko Hondy ale również innych popularnych marek. Oprócz tego można zaopatrzyć się w części i akcesoria samochodowe, wyszukać adresy polecanych serwisów i wiele innych. Wszystko posegregowane w przyjazny i intuicyjny układ.

Kategorie na stronie Hondy:
Samochody nowe – znajduje się tu lista aut firmy Honda wraz z cennikiem oraz dokładnymi opisami i filmem reklamowym.
Samochody od ręki – to te samochody, które możecie państwo zabrać z salonu zaraz po kupnie.
Samochody używane – auta w atrakcyjnych cenach różnorodnych takich jak Mazda, Toyota.
Promocje – promocyjne ceny na wybrane modele aut a także akcesoria i części.
Części i akcesoria – oryginalne części i gadżety marki Honda.
Finansowanie – tu umieszczone zostały informacje na temat kredytów i leasingu, oraz ubezpieczeń.
Serwis – w tej zakładce jest szereg informacji dotyczących przeglądu, serwisu blacharsko-lakierniczego i mechanicznego itd.
W witrynie warto spędzić trochę czasu, szczególnie kiedy pod uwagę jest brany zakup Hondy. Można skrupulatnie przyglądnąć się samochodom, zapoznać się z danymi technicznymi i poczytać o późniejszym serwisie i okresie gwarancyjnym. Wszelkie pytania można zgłaszać poprzez telefon lub wybrać się do najbliższego salonu lub serwisu Hondy.