Nie ulega wątpliwości, że porządne obuwie na przeróżne okazje pełni nie tylko funkcję wizualną, ale także praktyczną. Wyobrażasz sobie biegać w trampkach, które Cię uwierają? Albo spacerować w tenisówkach, które obcierają? My też nie! I właśnie dlatego powstał ten artykuł. Jeśli poszukujesz wygodnego obuwia w dobrej cenie, koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertą sklepu CCC Toruń. To właśnie tam znajdziesz bowiem doskonałe buty w konkurencyjnych cenach, których na próżno szukać w innych sklepach. Jeśli dodatkowo zamieszkujesz Toruń, nie mogłeś trafić lepiej. Poniżej przedstawimy Ci szczegółową ofertę sklepu CCC, a także wskażemy Ci, gdzie ów obiekt znajduje się na terenie Torunia. Zainteresowany? W takim razie serdecznie zapraszamy do lektury!

Krótka historia marki CCC Toruń

Zacznijmy jednak od początku, a więc od przedstawienia krótkiej historii wskazanej przez nas marki. CCC Toruń to spółka akcyjna posiadająca siedzibę w Polkowicach. Początki owej marki datuje się na rok 1999 – wtedy to rozpoczęła się rewolucja na polskim rynku obuwniczym; jak się z czasem okazało – nie tylko polskim… Dziś marka CCC jest obecna w 29 krajach, posiadając ponad 1200 salonów stacjonarnych. Sklepy wskazanego przedsiębiorstwa znajdziemy między innymi w Polsce, w Niemczech, w Czechach, na Słowacji, w Bułgarii, w Chorwacji oraz w Rosji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://www.nowe-bielawy.pl/sklepy/ccc/. Jeśli zatem interesuje Cię historia wskazanego przez nas giganta, czym prędzej kliknij w powyższy link i dowiedz się więcej.

Co znajduje się w ofercie CCC Toruń?

Choć powyżej wspominaliśmy jedynie o butach, okazuje się, że oferta marki CCC Toruń jest o wiele szersza! Na przestrzeni lat katalog wskazanego sklepu wzbogacił się między innymi o torebki, paski, okulary przeciwsłoneczne, portfele, a nawet bieliznę. Jeśli chodzi o buty – znajdą się tu propozycje dla nawet najbardziej wymagających klientów. Na terenie obiektu dostępne są zarówno buty sportowe, jak i codzienne, a także eleganckie. Warto dodać, że salon CCC Toruń oferuje obuwie dla kobiet, mężczyzn oraz dla dzieci i młodzieży.

Gdzie jest salon CCC w Toruniu?

Dobrze – z powyższej części artykułu dowidziałeś się, że w salonach CCC Toruń możesz dostać zarówno buty (oraz wszelkie akcesoria pomagające zachować ich najwyższą jakość przez długie lata), a także liczne dodatki stanowiące dopełnienie stylizacji. Najwyższa pora odpowiedzieć na pytanie – Gdzie w Toruniu znajduje się salon CCC? Wskazany przez nas obiekt zlokalizowany jest w Galerii Handlowej Nowe Bielawy, a konkretniej na ulicy Olsztyńskiej 8. Jeśli nie jesteś zmotoryzowany, prawdopodobnie zainteresuje Cię lista autobusów komunikacji miejskiej, dzięki którym dojedziesz aż pod samo Centrum! Mamy rację? W takim razie przejdź do kolejnego akapitu.

Centrum Handlowe Nowe Bielawy – Dojazd

Nie ulega wątpliwości, że Galeria Handlowa Nowe Bielawy to jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów handlowych w kraju. To właśnie dlatego podczas tworzenia jej projektu pomyślano dosłownie o wszystkim – w tym, oczywiście, o dogodnym dojeździe dla osób niezmotoryzowanych. Centrum Handlowe otoczone jest przez liczne przystanki, na które dostaniemy się przy pomocy następujących linii autobusowych: 40, 21, 30, 37 oraz 35. Dla klientów preferujących jazdę własnym środkiem lokomocji, Nowe Bielawy oferują dogodny parking oraz liczne stojaki rowerowe. To jednak nie jedyne udogodnienia, jakie zostały wdrożone we wskazany obiekt.

Udogodnienia – Nowe Bielawy – CCC Toruń

Choć w tym artykule skupiamy się na przedstawieniu marki CCC Toruń, nie ulega wątpliwości, że cała Galeria Handlowa Nowe Bielawy jest godna polecenia! Jak zostało wyżej wspomniane, obiekt został wyposażony w całe mnóstwo udogodnień, dzięki którym Centrum Handlowe jest nie tylko lokalizacją zakupową, ale także pełni funkcję wypoczynku i relaksu. Poniżej znajdziesz listę innowacyjnych udogodnień, które robią wrażenie na wszystkich gościach odwiedzających Nowe Bielawy:

  • Strefa wypoczynku – Zmęczyło Cię chodzenie od sklepu do sklepu? Potrzebujesz chwili na wyciszenie? Specjalnie dla Ciebie powstała strefa wypoczynku, w której nabierzesz sił przed dalszą wyprawą.
  • Biblioteczka – A może preferujesz inne formy relaksu? Co powiesz na biblioteczkę wyposażoną w liczne pozycje poruszające przeróżną tematykę?
  • Ładowarki do telefonów – Jeśli natomiast nie przekonuje Cię ani strefa wypoczynku ani biblioteczka, śmiało podładuj swój telefon i pozwól sobie na chwilę posurfowania po Internecie.
  • Pokój opiekuna z dzieckiem – Robisz zakupy w towarzystwie milusińskiego? Chcecie na chwilę przerwać zakupy i skupić się na czymś innym? Cudownie – w Nowych Bielawach istnieje pokój specjalnie dla Was.

Jak widzisz CCC Toruń to nie jedyny sklep, dla którego warto odwiedzić Centrum Handlowe Nowe Bielawy. Na terenie obiektu znajdują się także liczne udogodnienia, które sprawiają, że każdy gość czuje się tam komfortowo. Nie zwlekaj – odwiedź wskazaną przez nas Galerię jeszcze dziś!